2000″li yılların başında kurulan kurumumuz yıllar içerisinde sürdürdüğü gelişimsel süreç ve akademik çalışmalarıyla birlikte 2010 yılında “Yaşam Boyu Gelişim Akademi” adını almıştır.

Biz yaşamımızın henüz atalarımızın bedenlerinde bir hücre iken başladığına inanıyoruz ve gelişimin, değişimin, dönüşümün tüm yaşam boyunca olduğunu kabul ediyoruz. Bu bağlamda gerekli psikolojik müdahalelerin her yaş döneminde yapılabilir ve etkili oluşu nedeniyle kurum olarak her yaş dönemine uygun müdahaleleri yapacak eğitimi almış uzmanlık desteği sunuyoruz.

Yüzlerce psikoloji ekolü vardır. Ancak bizler kanıta dayalı, bilimsel verileri olan yaklaşımları kullanıyoruz. Dinamik kısa süreli psikoterapi, kısa süreli çözüm odaklı psikoterapi, pozitif psikoterapi, bilişsel psikoterapi, hipnoz uygulamaları entegrasyonu yapılmış bilişsel hipnoterapi, travmada EMDR, şema terapi, bütüncül oyun terapisi ve sistemik aile terapileri merkezimizde uygulanan temel psikoterapilerdir.

Yaşam boyu gelişim, değişim gösteren cinsellik bağlamında danışmanlık ve terapi desteğinde ülkemizin en etkilisi olan CİSED yaklaşımı kullanılmaktadır.

İletişim ve Randevu

Bizlere telefon ile hızlıca ve kolayca ulaşabilirsiniz. Adres: Bostanlı, 2010. Sk. No:3/1, 35590 Karşıyaka/İzmir